www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 323 napja lejárt

PCE Paragon Solutions Kft. – CNSBG

Foxconn is establishing a demand fulfillment operation for a leading supplier of communication equipment for mobile networks. Foxconn has chosen to locate this business at our Komarom Facility in Hungary where we will fulfill orders for the European, Middle East and African Markets. We fully expect this business to provide considerable growth opportunities in the future.

If you are ambitious, with can-do attitude, then you should join our fast growing,
dynamic and multi-cultural company.
Currently, there are immediate openings for

Process Engineer (Folyamatmérnök)

komáromi munkavégzési helyszínnel

Feladatok:

  • Termelési folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • Új termékek, folyamatok bevezetése, próbagyártások felügyelete
  • Dokumentumok elkészítése, napi szinten (SOP, folyamatábra, stb.)
  • Munkafolyamatok kidolgozása és karbantartása
  • Költségcsökkentési lehetőségek felkutatása, és bevezetése
  • Képzési anyagok kidolgozása, közreműködés a lebonyolításban
  • Problémamegoldás

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi diploma
  • Mérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • AutoCad, CAD, CAD/CAM ismerete (előny)
  • Szakmai tapasztalat
  • Céltudatos, agilis személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jó munkahelyi légkör és kellemes munkakörnyezet
  • Tanulási és előrelépési lehetőség multinacionális környezetben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát (magyar és angol nyelven) a pozíció és fizetési igény megjelőlésével az alábbi email címre.

Cím: 2900 Komárom, Bánki Donát utca 1.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol