www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 133 napja lejárt

Hosszútávú munkalehetőséget keres? Stabil hátterű magyar cégnél szeretne elhelyezkedni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

Karbantartó Folyamatmérnök

Feladatok:

  • Gyártási-és Karbantartási folyamatok működtetése, javítása, költségoptimalizálása, idő és tevékenység elemzések hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása

  • Tervszerű megelőző karbantartási rendszer működtetése

  • Dokumentáció és készletkezelés

  • A bevezetett folyamatok hatásvizsgálata

  • Új projektek bevezetésében, géptelepítésekben való aktív részvétel

  • Kivitelezőkkel, beszállítókkal történő aktív kapcsolattartás

  • Változás- és reklamációkezelés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • 5+ év gyártásban szerzett releváns tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás

  • Önálló munkavégzés,proaktív hozzáállás

  • Csapatban történő munkavégzés

Előnyt jelent:

  • TPM ismerete

Amit kínálunk:

  • cafeteria

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • bónusz

  • saját ötletek megvalósítása

  • fiatal, dinamikus csapat

  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.