www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 399 napja lejárt

Szeretne egy stabil amerikai háttérrel rendelkező gyártócégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termék és folyamatfejlesztésben való részvétel;

  • Folyamatok dokumentálása;

  • Project-management feladatok végrehajtása: pl Kaizens

  • Termékek, folyamatok lehetséges hibáinak és hatásainak felismerése és értékelése;

  • Azon tevékenységek meghatározása, melyek kiküszöbölhetik, vagy csökkenthetik a lehetséges hibák bekövetkezésének esélyeit;

Elvárások:

  • Műszaki gépész vagy villamosmérnöki végzettség

  • Lean / 6 Sigma és termelésben szerzett tapasztalat

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Problémamegoldó képesség, pontosság

  • Határozott fellépés, önállóság

  • Vezetői engedély, saját gépjármű (előny)

Személyes kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó képesség

  • határozott, önálló munkavégzés

  • rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér + cafeteria

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Multinacionális vállalati környezet, fejlett vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.