www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • Frissítve 152 napja

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új és meglévő berendezéshez tartozó technológia átvétele, oktatása, dokumentációk elkészítése;

  • Részvétel az oktatási folyamatban;

  • Szerszámfelhasználás rendszeres nyomon követése, szükség esetén beavatkozás, fejlesztés;

  • Gyártási költségek csökkentése;

  • Technológiai veszteség idők nyomon követése, csökkentése;

  • Napi szintű technológiai problémák megoldása;

  • Selejtcsökkentési tevékenység támogatása;

  • Technológiai dokumentáció rendszeres karbantartása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (egyetem vagy főiskola)

  • Forgácsolási ismeretek (esztergálás, marás, fúrás, köszörülés stb.)

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office, AutoCad)

  • CNC programozási ismeretek

  • Mérnöki szemlélet

Személyes kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó képesség

  • határozott, önálló munkavégzés

  • rendszerszemlélet

Előny:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

  • Tömeggyártásban szerzett tapasztalat

  • Munkavégzés ISO/TS környezetben

  • Fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.