www.cvonline.hu
Folyamatmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1054792
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Partnercégünk egy multinacionális vállalat, amely haszongépjárművek fék- és levegő rendszeréhez kapcsolódó termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Üzleti partnereik főleg nehéz gépjárműveket, buszokat és vontatmányokat gyártanak. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató- fejlesztő és gyártóegységgel rendelkeznek.

Svéd anyavállalatuk bizalmát élvezve létrehoznak egy új termelési központot, ahova az alábbi pozícióba keresnek lelkes, fejlődni vágyó kollégát:

FOLYAMATMÉRNÖK

A munkakör célja: Szabályozott, biztonságos, hatékony termelési folyamatok kidolgozása, üzemeltetése, folyamatok fejlesztése és optimalizálása.

Feladatok és felelősségek

- A felügyeletére bízott gyártósor gyártási lépéseinek maradéktalan megismerése, betartásának ellenőrzése
- Szükséges folyamatmódosítások feltérképezése, azok végrehajtása
- Műveleti utasítások elkészítése
- Folyamatelemzések elkészítése (Standard combination chart) és azok éves felülvizsgálata
- VSM elkészítése és éves felülvizsgálata
- Részvétel az általa felügyelt berendezések karbantartási tervének kialakításában
- Javaslattétel a gyártósorok optimális elhelyezésére

Követelmények
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
- 3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Microsoft Office ismeret