www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 1052590

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK

Feladatok

  • A gyártási folyamatok megbízhatóságának folyamatos felügyelete
  • Új termék bevezetésének támogatása
  • A gyártósorok kialakításában való részvétel
  • A folyamatirányítási technikus napi munkájának koordinálása
  • A termékekhez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése, felügyelete, ellenőrzése, karbantartása
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és minőségjavítási programokban
  • Oktatási tervek elkészítése és új termékek esetén a megfelelő személyek oktatása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronika)
  • Gyártásban szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • PC ismeretek

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérlek, küldd el jelentkezésedet az E-mail cím megjelenítése mailcímre

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése