www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 287 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, a nagykőrösi CROWN élelmiszeripari csomagolóanyag gyártással foglalkozó multinacionális partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Automatizált gyártási folyamatok felügyelete, optimalizálása
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • Karbantartási folyamat koordinálása
  • Folyamatparaméterek betartatása
  • A folyamathoz tartozó oktatási anyagok összeállítása a termelésben dolgozók részére, oktatások lebonyolítása
  • Aktív kapcsolattartás a társgyárak képviselőivel
  • Folyamatos fejlesztésre (minőség, termelékenység stb.) irányuló tevékenységekre javaslattétel, azok megvalósítása
  • Alkatrész és szerszám beszállítók technikai felügyelete, irányítása
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén
  • Karbantartási folyamat koordinálása, karbantartási tervek készítése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Folyamatmérnöki, gyártómérnöki vagy gyártástámogatói pozícióban szerzett több éves tapasztalat előny jelent
  • Számítógépes ismeret
  • Plc ismeret előnyt jelent
  • Kamera rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Külföldi tanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Nagykőrös

Helyek Nagykőrös
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő