www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 533 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, nemzetközi gyártópartnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

A pozíció célja a magyarországi gyártó egységben bevezetésre kerülő projektek felülvizsgálata, előkészítése a termelés számára.

Amennyiben úgy érzed, hogy az autóiparban kellő jártasságot szereztél, szeretsz egy jó hangulatú, igényes csapat tagja lenni, akkor itt van a helyed.

Feladatok:

  • Folyamatfejlesztések végrehajtása, esetleges veszteségek kiküszöbölése (layout tervezés, folyamat optimalizálás);
  • KPI-ok alkalmazása és nyomonkövetése;
  • Az alkatrészek profitabilitásának kalkulációja és fejlesztése;
  • Hegesztési paraméterek ellenőrzése;
  • Együttműködés a minőségbiztosítással a nemmegfelelőségi megbeszéléseken.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki végzettség előnyt jelent);
  • ISO/TS 16949 ismeretek;
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás, tárgyalási szintű angol nyelvtudás előny;
  • Kiváló problémamegoldó készség.

Amit megbízónk nyújt:

  • Elismerő juttatási csomag;
  • Folyamatos szakmai képzés, fejlődési lehetőség;
  • Kihívásokkal teli, baráti munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Jász- Nagykun- Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.