www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 502 napja lejárt

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális partnercégünk csapatába keresünk folyamatmérnököt, új termékek bevezetéséhez. Partnerünk termékei nagy fontossággal bírnak az elektronikai alkalmazások minden területén, főként az autóiparban és a megújuló energiák iparágában.

Pozíció azonosító: Szo1PFM
Kategória: Mérnök - Gyártás, Folyamatmérnök, Gépészmérnök, Gyártástámogató mérnök, Villamosmérnök
Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok
Munkavégzés helye: Vas megye
Feladatok:

  • Új termékek bevezetése a gyártásba
  • Új termék gyártásához beruházási terv készítése, nyomon követése
  • Automotive projektek vezetése
  • A gyártási folyamat állandó fejlesztése, új gyártási módszerek, eljárások kidolgozása, bevezetése, alkalmazása
  • Kapcsolattartás a fejlesztés és a folyamatmérnökség között
  • Folyamatok elvégzésének, állapotának dokumentálása
  • Termék jóváhagyási dokumentációk készítése
  • Mintagyártás dokumentálása, jegyzőkönyvek készítése
  • Projektekkel kapcsolatos kapcsolattartás a vevőkkel, a beszállítókkal, a marketing részleggel és a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol, vagy német nyelvismeret
  • Szervező készség
  • Problémamegoldó készség

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol