www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő műanyagipari gyártó cégünk munkatársakat keres

munkakörbe.

Munkaköri feladatok:

  • gyártási folyamatok kialakítása, folyamatos felülvizsgálata és fejlesztése a kézi és gépi  összeszerelés területén
  • munka- és időtanulmányok készítése, javaslatok kidolgozása a szerelési folyamatok optimalizálására
  • költségcsökkentési lehetőségek felkutatása és bevezetése
  • aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén
  • új termékek gyártásának bevezetéséhez optimális gyártási folyamatok megtervezése és kialakítása
  • gyártási folyamatokhoz szükséges segédeszközök, készülékek tervezése, gyártásának megszervezése, valamint az optimális folyamatba történő beillesztése
  • a termelő berendezések mutatóinak felügyelete és folyamatos fejlesztése

Követelmények:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • aktív középfokú német nyelvtudás szóban és írásban alapkövetelmény a napi szintű munkához
  • többéves, gépi és/vagy gépi összeszerelés területen szerzett mérnöki munkatapasztalat
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • problémamegoldó képesség
  • kreativitás és rugalmasság

Előnyt jelentenek:

  • felsőfokú műanyagipari végzettség
  • REFA és/vagy MTM alapismeretek
  • tamponnyomási tapasztalatok
  • Lean Manufacturing alapismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • versenyképes juttatások
  • azonnali munkakezdés
  • külföldi betanulási lehetőség

A munkavégzés helye: Győri Ipari Park

Fényképes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét a jövedelemigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német