www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

  • A hirdetés 499 napja lejárt

(CAD tervező, préstechnika, hegesztés technika, LEAN)

 25 éve vagyunk pályázóink partnere a sikerben. Autóipari beszállító multinacionális partnereink kínálnak karrierlehetőséget több technológiai szektorban.

 Feladatok:

  • gyártási folyamatok felügyelete optimalizálása és folyamatos fejlesztése
  • termékfejlesztési és folyamatfejlesztési projektek irányítása
  • gépek, gyártóberendezések folyamatos fejlesztése, rendelkezésre állásuknak, működőképességüknek biztosítása
  • új gyártóberendezések beszerzésében, beüzemelésében való részvétel
  • részvétel termék-, és gyártásközi fejlesztésben, minőségügyi problémák megoldásában gyártástechnológiai és gyárthatósági szempontból
  • technológiai elemzések, döntés előkészítések támogatása
  • új termék gyártósorra való installálásában való aktív részvétel
  • szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal

Elvárások:

  • felsőfokú gépészmérnök/mechatronikai mérnök végzettség
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • jó problémamegoldó készség és innovatív személyiség
  • CAD fejlesztési rendszerek ismerete
  • folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Győr, Mór, Szombathely, Tatabánya

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT 2016. március 15-ig az alábbi email címre.

Helyek Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német