www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 503 napja lejárt

Jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Folyamatos és biztonságos termelés biztosítása
  • Gyártási folyamatok megtervezése, optimalizálása
  • Hatékonyság növelése, gyártási veszteségek csökkentése, termelésracionalizálás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Folyamatmérnök” jeligével juttassa el az alábbi  e-mail címre.

További információ: +36-30/412-7265

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol