www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK

Stabil multinacionális hátterű csomagolóipari cég keres

munkatársat!

Munkavégzés helye: Nagykőrös

Feladatok:

  • Automatizált gyártási folyamatok felügyelete, optimalizálása
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • Karbantartási folyamat koordinálása
  • Folyamatparaméterek betartatása
  • A folyamathoz tartozó oktatási anyagok összeállítása a termelésben dolgozók részére, oktatások lebonyolítása
  • Aktív kapcsolattartás a társgyárak képviselóivel
  • Folyamatos fejlesztésre (minőség, termelékenység stb.) irányuló tevékenységekre javaslattétel, azok megvalósítása
  • Alkatrész és szerszám beszállítók technikai felügyelete, irányítása
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén
  • Karbantartási folyamat koordinálása, karbantartási tervek készítése

Elvárások, előnyök:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Folyamatmérnöki, gyártómérnöki vagy gyártástámogatói pozícióban szerzett több éves tapasztalat előny jelent
  • Számítógépes ismeret
  • Plc ismeret előnyt jelent
  • Kamera rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Külföldi tanulási lehetőség

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Nagykőrös
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Jász-Nagykun-Szolnok, Bács-Kiskun, Pest