www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 493 napja lejárt

Te vagy az igaz? Mi vagyunk.
A Johnson Controls Mezőlak Kft. mezőlaki gyára a következő munkakörben keres új munkavállalót:

Feladatok:

  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • Aktív részvétel a folyamatok standardizálásában
  • Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
  • A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
  • A lehetséges szállítókra és tartozékokra vonatkozó ajánlatok technikai elbírálása
  • Folyamatparaméterek meghatározása, előírása és betartatása
  • Új gyártóberendezések üzembe helyezése és termelés részére átadása
  • A folyamathoz tartozó oktatási anyagok összeállítása a termelésben dolgozók részére(karbantartás, gépbeállítók, operátorok stb.), szükség szerint oktatások lebonyolítása
  • Aktív kapcsolattartás más gyárak hasonló folyamatokért felelős munkatársaival
  • Gyártógépek követelménylistáinak, specifikációinak összeállítása
  • Folyamatos fejlesztésre (minőség, ciklusidő, termelékenység stb.) irányuló tevékenységekre javaslattétel, azok megvalósítása
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Önéletrajz leadásával az alábbi e-mail címen.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol