www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

  • A hirdetés 633 napja lejárt

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető technológiai szolgáltató / high-tech berendezéseket gyártó cégének, a német Manz AG-nak a magyarországi leányvállalata. Az automatizálásban, a robottechnika és a képernyőfeldolgozás terén igényes megoldásokkal kiemelkedő nevet vívtunk ki magunknak.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

minőségügyi területre

Feladatok:

  • Meghatározott termékcsoport gyártási folyamatainak fejlesztése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel
  • Reklamációk kezelése, javítóintézkedések bevezetése és visszaellenőrzése
  • Folyamat és termékauditok végrehajtása

Elvárások:

  • Minőségügyi területen, gyártó cégnél szerzett többéves tapasztalat
  • Legalább kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • LEAN / KAIZEN szemlélet és gyakorlati ismeretek
  • Termék és folyamat FMEA ismeret
  • RCCA önálló végrehajtása a minőségügyi eszközök alkalmazásával (5Why, Ishikawa, 5M, 8D, PDCA)
  • Projektvezetésben, projektfeladatok hatékony megoldásában szerzett tapasztalat
  • Folyamatoptimalizálásban szerzett tapasztalat
  • Termék és folyamatauditok lebonyolításában való jártasság
  • Nagyfokú önállóság és döntésképesség

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Fémipari tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát "Folyamatmérnök" megjelöléssel az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol