www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Vas

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.26.
Jelentkezési határidő: 2017.10.24.
Hirdetés azonosító: 1005049

Folyamatmérnököt keresünk multinacionális, autóiparban tevékenykedő gyártó partnerünk számára Vas megyébe. Ügyfelünk izgalmas projektekben való részvételt, modern gyártási környezetet, szakmai fejlődési lehetőséget és kiemelkedő juttatási csomagot biztosít a leendő Folyamatmérnök kollégának.

A Folyamatmérnök legfontosabb feladatai lesznek:

-   Gyártási folyamatok műszaki támogatása, fejlesztése
-   Gyártóberendezések, gépek rendelkezésre állásának biztosítása, fejlesztése
-   Gyártási projektek irányítása új termékek bevezetésére vonatkozóan
-   Gyártóberendezések átvételében, beüzemelésében való részvétel
-   Minőségügyi problémák felülvizsgálata
-   Műszaki dokumentációk elkészítése, frissítése
-   Beszállítókkal és a társosztályokkal való kapcsolattartás

Legfontosabb elvárások a Folyamatmérnökkel szemben:

-   Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, villamos, mechatronikus)
-   Gyártási környezetben szerzett releváns munkatapasztalat
-   Stabil, kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Éves juttatási csomag: 6.000.000 HUF-tól

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és képzettsége, szakmai tapasztalata megegyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával pályázzon a hays.hu weboldalon keresztül.