www.cvonline.hu
Folyamatmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.27.
Jelentkezési határidő: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1003945
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Az amerikai multinacionális cég dél budapesti leányvállalata - mely a pénzügyi szektorban használatos automaták gyártásáért, összeszereléséért és kiszállításáért felel - most új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Gyártási technológia felügyelete és folyamatos fejlesztése,
- termelés támogatás, és a gyártás során felmerülő problémák megoldása,
- projekt jellegű munkákban való aktív részvétel (pl Kaizen, LEAN)
- a szerelési útmutatók létrehozása és fenntartása,
- Lean eszközök és technikák implementálása a gyártási folyamatokba.

Követelmények
Elvárások:

- Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség,
- tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret,
- gyártó környezetben szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
- LEAN/Six Sigma ismerete és alkalmazásában való jártasság,
- pontos, precíz személyiség.

Amit a cég kínál:

- Versenyképes jövedelem,
- béren kívüli juttatások,
- multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra, fiatalos csapat.