www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.18.
Hirdetés azonosító: 1003670

Multinacionális elektronikai gyártó partnerünk számára Folyamatmérnök munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése
- Gyártás műszaki támogatása
- Részvétel az innovációs projektekben
-A folyamatok minőségének és problémamentes működésének biztosítása
- Új gyártóberendezések üzembe helyezése és termelés részére átadása
- Dolgozók betanítása, trainingelése
- Gyártás folyamatod fejlesztése
- Gyártási folyamatlépések, darabjegyzékek összeállítása
- Munka és ellenőrzési utasítások készítése
- Garanciális gyártási adatok naprakészen tartása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség műszaki területen (Villamos/gépész mérnök végzettség előny)
- Műszaki, elektronikai területen szerzett tapasztalat( mikorelektronikai összeszerelés, forrasztás)
- Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás
- Előny: SMT ismeret
- LEAN, TPM ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- nemzetközi környezet
- fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a