www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.05.22.
Jelentkezési határidő: 2016.05.30.
Hirdetés azonosító: 1002802
lejárt

Folyamatmérnök pozícióba keresünk munkatársat budapesti multinacionális gyártó partnerünk számára. A vállalat az elektronikaipari gyártásban kiemelkedő.

A Folyamatmérnök legfontosabb feladatai:
- A termelés támogatása
- Technológiai transzferek áthozatala
- Új termék bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése
- Operátorok és csoportvezetők oktatása az új termékek kapcsán
- Munkautasítások és technológiai utasítások elkészítése
- Részvétel a fejlesztési folyamatokban
- Mérések elvégzése a selejtcsökkentés érdekében

Elvárások a Folyamatmérnök felé:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Elektronikai gyártásban szerzett legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
- Elektronikai technológiák ismerete
- Stabil, középfokú angol nyelvtudás

- Jó problémamegoldó képesség
- Kommunikatív személyiség

Éves juttatási csomag: 5.750.000 HUF-tól

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest