www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Vevőszolgálati területre)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 743055

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Folyamatmérnök
(Vevőszolgálati területre)

Feladatok:

  • Termelési folyamatok meghatározása, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése, a termelékenység fejlesztése
  • Tervezett gépátalakítások során közreműködés a specifikációk elkészítésében
  • Kivitelezés során/után közreműködés az átvételi szempontok kidolgozásában

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • 3-5 év tapasztalat folyamatmérnöki, vagy termelési, termelésfejlesztési pozícióban
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hibaelemző, folyamatelemző képesség
  • Előny: autóipari tapasztalat, Lean ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!