www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Veszprém) - BMP-1168

Fémmegmunkálással és összeszereléssel foglalkozó Veszprém megyei Megbízónk számára keresünk folyamatmérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártási technológia felügyelete és folyamatos fejlesztése;
  • Termelés támogatás, és a gyártás során felmerülő problémák megoldása,
  • Termeléssel kapcsolatos riportok készítése;
  • Selejtcsökkentési és hatékonyság növelési projectek önálló vezetése;
  • Állásidők elemzése, csökkentése;
  • Termelési dolgozók oktatása;
  • Minőségfejlesztés

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol/német nyelvismeret /írásban és szóban/
  • Termelési környezetben és projectvezetésben eltöltött minimum 2 éves tapasztalat.
  • AutoCAD tervező program ismerete
  • Magas szintű Microsoft Office programcsomag ismeret
  • Lean, 5S ismeret

E-mail: E-mail cím megjelenítése
Referencia: BMP-1068
Weboldal: Link megjelenítése

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Veszprém