www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Vas)

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Vas megyei multinacionális megbízónk részére keresünk Folyamatmérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása
  • A felmerülő technológiai problémák elemzése, megoldása projektrendszerben
  • Minőségügyi problémák megoldásában való aktív közreműködés, intézkedés a hiba elhárítására
  • Új termék bevezetésének támogatása
  • PDCA projektekben való részvétel
  • LEAN alapelvek napi szintű alkalmazása és az ehhez kapcsolódó folyamatfejlesztések végrehajtása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Termelésben szerzett 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvismeret
  • LEAN alapok ismerete

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő