www.cvonline.hu
Folyamatmérnök-Termelésvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.06.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1041934
lejárt

(Vas)

Pozícióleírás
Építőipari területen piacvezető, kiemelkedő tapasztalattal és eredményekkel rendelkező ügyfelünk számára keresünk kollégákat az alábbi munkakörre:

FOLYAMATMÉRNÖK-TERMELÉSVEZETŐ

Feladatok:
- Gyártási folyamat fejlesztése, zavartalanságának biztosítása,
- a gyártásban dolgozók szakmai irányítása, fejlesztése,
- karbantartási rendszerek kidolgozása, végrehajtása, kiértékelése
- termeléshez szükséges alapanyagok, alkatrészek biztosítása,
- beruházások, hatékonyság növelő projektek támogatása,
- termelési dokumentáció naprakészen tartása.

Munkavégzés helye: Kőszeg

Követelmények
- Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség,
- hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat,
- magabiztos, aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás,
- határozott, vezetői fellépés,
- rendszerben gondolkodás képessége.

- Önálló, felelősségteljes munkakör,
- barátságos munkahelyi légkör,
- költözési támogatás.