www.cvonline.hu

Folyamatmérnök - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 492 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a pozícióban az Ön feladata lesz: - Új termékek részletes gyártástechnológiájának elkészítése. - Megvalósíthatósági tanulmányok elkészítésében való részvétel. - Megmunkálással kapcsolatos input adatok biztosítása az árajánlatok készítéséhez. - A futó termékek gyártástechnológiájának folyamatos fejlesztése (ciklusidő csökkentés, gyártás optimalizálás, szerszám optimalizálás). - A gyártáshoz szükséges eszközök, berendezések, szerszámok specifikációinak elkészítése, a kiválasztásában, kifejlesztésében és továbbfejlesztésében való aktív közreműködés. - Gépek / berendezések / szerszámok / készülékek átvételében, üzembeállításában történő közreműködés.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki) végzettségű szakembert keresünk.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - Jól kommunikál angolul. - Ismeri a forgácsolástechnológiákat, szerszámokat, gyártási rendszereket.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...