www.cvonline.hu

Folyamatmérnök - Szolnok

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.16.
Hirdetés azonosító: 886490
lejárt

Szolnoki termelővállalat megbízásából keresünk FOLYAMATMÉRNÖK munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  • Darabjegyzékek összeállítása és rendszerbe történő felvitele ( SAP)
  • Gyártás előkészítés
  • Munkautasítások elkészítése és folyamatos figyelemmel követése ill. módosítása
  • A gyártási folyamatok támogatása
  • Folyamatos fejlesztési tervek készítése és megvalósítása a meglévő hegesztési és préselési folyamatokon.
  • Költségcsökkentő intézkedések megvalósítása
  • Segítségnyújtás belső berendezések, új gépek telepítésében, beüzemelésében, felfuttatásában

Elvárások:

  • középfokú mérnöki végzettség
  • Magabiztos német és/ vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkavégzés
  • versenyképes fizetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre a pozíció pontos megjelölésével: folyamatmérnök

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu