www.cvonline.hu
Folyamatmérnök (Szigetszentmiklós)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.30.
Jelentkezési határidő: 2015.11.04.
Hirdetés azonosító: 330089
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Multinacionális, piacvezető, könnyűiparban tevékenykedő partnercégünk megbízásából keresünk 1 főt az alábbi pozícióba:

Az Ön feladatai lesznek:
- Gyártási technológia felügyelete és folyamatos fejlesztése;
- Részvétel a gyártás során felmerülő minőségügyi problémák megoldásában;
- Termeléssel, hibákkal kapcsolatos riportok készítése;
- Minőségi fejlesztések gépészeti feladatainak önálló vezetése (szerszámozások tervezése, beüzemelése, oktatása);
- Termelési és karbantartási folyamatok során felmerülő hibák analizálása és megoldása;
- Mintagyártási folymatok felügyelete, dokumentálása;
- Dokumentációk készítése és karbantartása;
- Termelési dolgozók oktatása;
- Minőségfejlesztés.

Követelmények
- Gépészmérnöki végzettségi;
- Termelési környezetben eltöltött minimum 2 éves tapasztalat;
- Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (írásban és szóban);
- AutoCAD tervező program ismerete;
- Lean, 5S, 8D, 6Sigma, SPC;
- Műszaki affinitás, jártasság,gyakorlatias szemlélet.

- Versenyképes fizetés;
- Utazási hozzájárulás;
- Havi étkezési hozzájárulás.