www.cvonline.hu

Folyamatmérnök szelektív forrasztási területre

Régió: Heves

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.12.12.
Hirdetés azonosító: 1235925

Folyamatmérnök munkakörbe keresünk munkatársat egy heves megyei elektronikai alkatrészeket gyártó partnerünkhöz.

Főbb feladatok:

Forrasztó berendezések és forrasztási folyamatok koordinálása
• Forrasztószerszámok beszerzése, optimalizálása
Új termék gyártósorra való telepítése
Karbantartási folyamatok felügyelete, optimalizálása
• A gyártási kollégák koordinálása és fejlesztése
• A forrasztógépek és a folyamatok irányítása, optimalizálása és fejlesztése
• Minőségügyi problémák megoldásában való aktív részvétel
• Gépek konstrukciójának változtatása
• Gyártással kapcsolatos dokumentációk készítése, az üzembe helyezés nyomon követése

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök)
Kommunikációs szintű angol- és/vagy német nyelvtudás
Gyártásban szerzett releváns szakmai tapasztalat
• Minőségbiztosítási technikák, műszaki statisztikai ismeretek előnyt jelentenek

Éves bruttó juttatási csomag: 5.900.000 Ft-tól.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.