www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Trenkwalder
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2012.06.23.
Hirdetés azonosító: 390045
lejárt

teaser top

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR megoldásokat kínálunk munkatársaink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. partnere számára keres új munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • termelőgépek rendelkezésre állásának biztosítása
  • gyártási folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • gyártási dokumentáció karbantartása, műszaki jelentések összeállítása
  • hibaelemzésekben való részvétel
  • aktív részvétel Six Sigma feladatokban

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát NYÍR/8/33 hivatkozási számmal a következő címre: E-mail cím megjelenítése

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

teaser bottom
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Szabolcs-Szatmár-Bereg