www.cvonline.hu

Folyamatmérnök Sz03fm

  • A hirdetés 732 napja lejárt

Folyamatmérnök

Sz03fm

Fejér megyei multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Folyamatmérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Technikai paraméterek meghatározása és beállítása közösen a belga kollégával;
  • Próbagyártási jegyzőkönyv készítés, Control Plan, Flow chart, PFMEA;
  • Mérési eredmények visszacsatolásának folyamata Dendermondéba (Klippel);
  • Reaktív, ciklikus és preventív karbantartás szervezése (csavarhúzók, forrasztóállomások, generátorok, mágnesezők, jigek);
  • Belső kalibrációk lebonyolítása;
  • Külső kalibrációk lebonyolítása;
  • Kalibrációs adatbázis rendezése;
  • Akkreditációs okiratok folyamatos biztosítása;
  • Gyártás folyamatos biztosítása;
  • Műszaki állapot felügyelete;
  • Meghibásodás esetén hibaelhárítás;
  • Reklamációk esetén részvétel 8D, akciótervek kidolgozásában;
  • Gyártósori szerelési hibákra folyamatos reakció.

Elvárások:

  • Egyetemi v. főiskolai végzettség mérnöki, műszaki területen;
  • FISNAR robotok ismerete;
  • Optikai képfeldolgozó rendszerek ismerete;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Problémamegoldó készség, szervezőkészség;
  • Lean és Kaizen alapelvek ismerete.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol