www.cvonline.hu

Folyamatmérnök / SMT-mérnök

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

 A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elektonikai szériagyártás önálló folyamatmérnöki felügyelete
  • Részvétel a folyamattervezésben, a gyártásbevezetésben és a mintagyártásokban
  • A karbantartások megtervezése és felügyelete
  • Folyamatfejlesztés és -optimálás

Elvárások:

  • Elektronikai vagy mechatronikai diploma
  • Elektronikai gyártási ismeretek
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Magabiztos német és / vagy angol nyelvtudás

Előny:

  • Többéves elektronikai gyártási tapasztalat
  • AOI ismeretek és tapasztalat
  • magas szintû SMT ismeretek és tapasztalat
  • Autóipari és minôségtervezési tapasztalat (FMEA, APQP, PPAP)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett).

  • Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal (angol és/vagy német) az alábbi email címen.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő