www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Referenciaszám: KJ-231)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.07.21.
Jelentkezési határidő: 2015.05.29.
Hirdetés azonosító: 783539

Elvárások:

  • Mérnök diploma
  • Néhány éves autóipari gyártástámogató tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Legalább kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • FMEA ismeret
  • Erős MS Office ismeretek
  • Csapatmunka, döntéshozó és problémamegoldó képesség

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének és az új gyártósor telepítésének teljes körű koordinálása
  • Gyártási folyamat dokumentáció elkészítése, frissítése
  • FMEA megbeszélések szervezése, DFMEA-k ellenőrzése, továbbfejlesztése
  • Anyaglisták létrehozása, kezelése
  • Költségcsökkentési tevékenység támogatása (Kaizen, VA-VE, 5S)
  • Próbagyártások ellenőrzése
  • Tréningek szervezése, dolgozók oktatása
  • Szoros együttműködés a problémamegoldásban a karbantartással, termeléssel és a quality területtel
  • Berendezés gyártó cégekkel való kapcsolattartás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel

A munkavégzés helye:

Mezőlak (Pápától 10 km-re)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-231-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő