www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 917379
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FOLYAMATMÉRNÖK / Process Engineer (LAV-1478)

Feladatok:
  • Termelés támogatása műszaki oldalról
  • Társ részlegekkel és a mérnök csapattal történő aktív kapcsolattartás
  • A termelési folyamatok felügyelete, zavartalan működés biztosítása
  • A késztermék gyártás folyamatának átfogó ismerete és figyelemmel kísérése
  • Sorozatgyártások folyamatának fejlesztése, hatékonyabbá tétele
  • Gyártóeszközök és kapcsolódó berendezések optimalizálása
  • Analízisek és riportok készítése

Elvárások:
  • Felsőfokú vagy technikusi műszaki végzettség
  • Legalább 1-3 éves AUTÓIPARI tapasztalat
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság és csapatmunka
  • Automata gépek működésének ismerete, gyakorlati problémák megoldása

Munkavégzés helye: Mór

Kérjük küldje el a részletes ANGOL és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (word formátumban) vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése, +36 1 789 7416)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér