www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Pest megye)

  • A hirdetés 383 napja lejárt

Pest megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Folyamatmérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Gyártási technológia felügyelete, fejlesztése
  • A termelés támogatása, a gyártás során felmerülő problémák megoldása
  • Selejtcsökkentési és hatékonyság növelési projektekben való aktív részvétel
  • Termelési és karbantartási folyamatok során felmerülő hibák analizálása és megoldása
  • Gyártással kapcsolatos dokumentációk készítése és karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Termelési környezetben és projektvezetésben eltöltött tapasztalat előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű Microsoft Office programcsomag ismeret
  • Lean eszközök ismerete előny

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő