www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Pályakezdőknek is) - (Gy-M-S)

  • A hirdetés 962 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Folyamatmérnök munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Termelés támogatása a széria fázis végéig
  • Gyártási dokumentumok készítése (FMEA, Control Plan)
  • Termelékenység növelése, akciótervek készítése és nyomon követése
  • Szerelési hibák analizálása, kiküszöbölése
  • Műveleti utasítások készítése, aktualizálása
  • Szükséges mérések kidolgozása, eredmények kiértékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépészmérnök)
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Fogékonyság új dolgok elsajátítására
  • Nyitottság, kreativitás, proaktivitás
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Megbízhatóság

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével