www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 978624

Fejér megyei, neves járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A termelési folyamatok figyelemmel kísérése, szükség esetén javító intézkedések végrehajtása
  • A felmerülő technológiai problémák megoldása
  • Minőségi javító intézkedésekre vonatkozó javaslatok megtétele
  • Termelési minőségi mutatók javítása
  • Gép- és alkatrész tesztelés, adatok kiértékelése, hibaanalizálás
  • Új gépek műszaki átvétele, műszaki paraméterek ellenőrzése
  • Technológiai kutatás és fejlesztés
  • Műszaki dokumentációk kezelése (Process Control Chart, PFMEA, gépátvételi dokumentációk kezelése)
  • NPI - új termék gyártási előkészítése
  • Gyártósorok műszaki átvétele, üzembe helyezése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök, Anyagmérnök)
  • Műszaki területen (szériagyártásban) szerzett min. gyakornoki tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office (Excel, Power Point) haladó szintű ismerete
  • AutoCAD program felhasználói szintű ismerete
  • Kreativitás
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati csúcstechnológiával működtetett környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (negyedéves bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás, lakhatási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (nyelvi és szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Fejér megye