www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

  • A hirdetés 1136 napja lejárt

Megbízónk, egy nemzetközi vállalatcsoport magyarországi gyártó vállalata részére keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Folyamatmérnök

Feladatok:

- Gyártási  folyamatok tervezése és optimalizálása

- Anyagáramlások optimalizálása

- Üzemi eszközök, berendezések tervezése, gyártása és a termelésbe való bevezetése

- Layout-ok tervezése

- Gyártási dokumentációk készítése, oktatása

- Együttműködés a minőségügyi részleggel

- Gyárthatósági vizsgálatok elvégzése

Elvárások:

- Gépészmérnök végzettség

- Középfokú angol és/vagy német nyelvismeret

- Valamely 2D-s vagy 3D-s tervezőprogram ismerete

- Jó szervező és kommunikációs készség

- Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete

Előny:

- ISO 9001 rendszer ismerete

- Lean/TPS ismeretek

Amit a munkáltató kínál:

- hosszú távú, biztos munkalehetőség

- változatos, kihívást jelentő feladatok

- fiatalos csapat, jó légkör

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Komárom-Esztergom
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő