www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Pályakezdők is) - (Veszprém)

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

Fémmegmunkálással és összeszereléssel foglalkozó Veszprém megyei Megbízónk részére keresünk Folyamatmérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártási technológia felügyelete és folyamatos fejlesztése
  • Termelés támogatása, és a gyártás során felmerülő problémák megoldása
  • Termeléssel kapcsolatos riportok készítése
  • Selejtcsökkentési és hatékonyság növelési projektek önálló vezetése
  • Állásidők elemzése, csökkentése
  • Termelési dolgozók oktatása
  • Minőségfejlesztés

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret /írásban és szóban/
  • Termelési környezetben és projektvezetésben eltöltött 1-2 éves tapasztalat
  • AutoCAD tervező program ismerete
  • Magas szintű Microsoft Office programcsomag ismeret
  • Lean menedzsment ismeretek

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kétnyelvű, fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.