www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (NPI területre)

  • A hirdetés 904 napja lejárt
Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk folyamatmérnököt, új termékek bevezetéséhez.

Munkavégzés helye: Vas megye

Feladat:
  • új termékek bevezetése a gyártásba,
  • új termék gyártásához beruházási terv készítése, nyomon követése,
  • együttműködés az új termék árajánlatának kidolgozásában a folyamatmérnökkel,
  • kapcsolattartás a fejlesztés és a folyamatmérnökség között,
  • folyamatok elvégzésének, állapotának dokumentálása,
  • termék jóváhagyási dokumentációk készítése,
  • mintagyártás dokumentálása, jegyzőkönyvek készítése,
  • projektekkel kapcsolatos információk prezentálása a vevőknek, fejlesztésnek, értékesítésnek.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:
  • gépészmérnök/villamosmérnök végzettség,
  • hasonló terület szerzett, legalább 1-2 éves tapasztalat
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • szervező készség,
  • problémamegoldó készség.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: Szo1fmnpi

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr