www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (műanyagipari ismeretekkel)

Régió: Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.03.30.
Jelentkezési határidő: 2012.12.15.
Hirdetés azonosító: 412154

Partnerünk egy vezető autóipari beszállító vállalat. Jelenleg gépjármű elektronikai gyártó üzletágukhoz keresünk új munkatársat folyamatmérnöki munkakörbe.

Feladatok:

- Automatizált berendezések felügyelete, moldoló gépek üzemeltetése
- Alapanyagok analízise, esetleges öntési hibák feltárása
- Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
- Gépek és folyamatok gondmentes üzemelésének biztosítása
- Gyártási kollégák koordinálása és fejlesztése
- Gyártás és gépadatok dokumentálása

Elvárások:

- Gépészmérnöki végzettség
- Angol és/vagy német nyelvtudás
- Fröccsöntés területén szerzett tapasztalat
- Határozott fellépés és analítikus gondolkodás
- Autóipari tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
- Nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban
- Attraktív juttatási csomag
- Rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival
- Nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján