www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (Műanyag-fröccsöntési terület)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 856326

Link megjelenítéseimages/editor/1292604168.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Tatabánya környékén található üzemük számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK

  • Új technológiai transzferek esetén a fröccsöntőgépek, szerszámok és egyéb kiszolgáló berendezések beszerzésének támogatása
  • Berendezés-specifikációk készítése, üzembe helyezése, koordinálása
  • A gépek és a technológia megfelelő beállítása,fröccsöntési- és gyártási folyamatok felépítése,fejlesztése; hatékonyságnövelés
  • Fröccsöntőgépek és kiegészítőik meghibásodása esetén segítségnyújtás a karbantartási csapat felé
  • A termelésben résztvevő szerszámok, gépek, berendezések felügyelete és ellenőrzése
  • A gépbeállítók folyamatos szakmai képzése, oktatása
  • Résztvétel a fejlesztő és/vagy problémamegoldó csapat munkájában
  • Munkautasítások készítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gépész/villamosmérnöki végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Gyártáselőkészítő, -támogató eszközök ismerete
  • Projektvezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki-rajz olvasási és karbantartási ismeret
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat

ELŐNYT JELENT

  • Lean rendszer gyakorlati ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Tatabánya környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK (Műanyag-fröccsöntési terület), Tatabánya környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése