Folyamatmérnök megmunkálási területre (Referenciaszám: PJ3114)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.08.20.
Jelentkezési határidő: 2014.10.09.
Hirdetés azonosító: 847396
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Folyamatmérnök megmunkálási területre

A sikeres pályázó feladatai:
- Mérnöki támogatás biztosítása a megmunkálási folyamatokkal kapcsolatos termelési problémák megoldásához

- Megmunkálási folyamatokat szabályozó gyártástechnológiai dokumentációk és eljárások készítése, fejlesztése
(művelettervek, CNC programok, műveleti utasítások)
- Megmunkálási tevékenységekhez kapcsolódó technológiai adatbázis kezelése és karbantartása
- Megmunkálási projekt feladatokban való hatékony részvétel
- Alkatrészminőséggel kapcsolatos problémák kezelése, helyesbítő intézkedések kidolgozása és bevezetése

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Felsőfokú mérnöki (gépész, gyártástechnológiai, automatizálási) végzettség
. Forgácsolástechnológiai- és CNC programozási ismeret
- AutoCAD és CAD/CAM rendszerek ismerete
- Folyékony angol nyelvtudás
- Haladó szintű PC és adatbázis kezelési ismeret

Előny:
- Mérnöki munkakörben szerzett minimum 1 éves munkatapasztalat
- Egyedi gyártásban és CNC megmunkálás területén szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat mérnökök számára:

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb mérnök kereséseinkről:

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Székesfehérvár