www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (megmunkálási terület)

  • A hirdetés 1024 napja lejárt
Multinacionális gyártó cég megbízásából keresünk Folyamatmérnök munkatársat megmunkálási területre.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Mérnöki támogatást biztosítani a megmunkálási folyamatokkal kapcsolatos termelési problémák megoldásához;
  • Megmunkálási folyamatokat szabályozó gyártástechnológiai dokumentációk (művelettervek, CNC programok, műveleti utasítások) és eljárások készítése, fejlesztése;
  • Megmunkálási tevékenységekhez kapcsolódó technológiai adatbázis kezelése és karbantartása;
  • Megmunkálási projekt feladatokban való hatékony részvétel;
  • Alkatrészminőséggel kapcsolatos problémák kezelése, helyesbítő intézkedések kidolgozása és bevezetése.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú mérnöki (gépész, gyártástechnológiai, automatizálási) végzettség.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki (gépész, gyártástechnológiai, automatizálási ) végzettség;
  • Kommunikációs szintű angolnyelvtudás;
  • Haladó szintű PC és adatbázis kezelési ismeret;
  • AutoCAD és CAD/CAM rendszerek ismerete;
  • Forgácsolástechnológiai- és CNC programozási ismeretek;
  • A kiválasztásnál előnyt jelent: mérnöki munkakörben szerzett  minimum 1 éves munkatapasztalat, tapasztalat egyedi gyártásban a CNC megmunkálások területén.

Nyelvismeret: Angol, társalgási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: Sz11fmmt

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés