www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Megmunkálás) E01fm

  • A hirdetés 672 napja lejárt

Folyamatmérnök (Megmunkálás)

E01fm

Autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Folyamatmérnök munkatársat forgácsolási területre.

Feladatok:

  • Új és meglévő berendezéshez tartozó technológia átvétele, oktatása, dokumentációk elkészítése;
  • Részvétel az oktatási folyamatban;
  • Szerszámfelhasználás rendszeres nyomon követése, szükség esetén beavatkozás, fejlesztés;
  • Gyártási költségek csökkentése;
  • Technológiai veszteség idők nyomon követése, csökkentése;
  • Napi szintű technológiai problémák megoldása;
  • Selejt csökkentési tevékenység támogatása;
  • Technológiai dokumentáció rendszeres karbantartása.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség;
  • Legalább 1-2 éves, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat;
  • Forgácsolási ismeretek (esztergálás, marás, fúrás, köszörülés stb.);
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office, AutoCad);
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • CNC programozási ismeretek;
  • Mérnöki szemlélet.

Előnyt jelent:

  • Munkavégzés ISO/TS környezetben;
  • Fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat.

Egyéb információ:

  • Saját gépjármű szükséges a munkába járáshoz!

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol