www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK - MANUFACTURING PROCESS ENGINEER (6014)

  • A hirdetés 1360 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-kölcsönző és Munkaerő-közvetítő cég egészségügy területén tevékenykedő multinacionális megbízópartnere számára - budaörsi munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Folyamatmérnök
Manufacturing Process Engineer

Angolul kommunikáló, ambiciózus pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen részt vennének egy multinacionális vállalat gyártási folyamataiban és projektjeiben!

Feladatok:
•Gyártási dokumentumok, munkautasítások frissítése, fordítása és átadása
•Raktározási, bejövő áru ellenőrzési dokumentumok összegyűjtése, fordítása és átadása
•Részvétel a külföldi telephelyi ellátási lánc működéséhez kapcsolódó dokumentumok kialakításában
•Részvétel a külföldi telephelyi gyártási folyamatok kialakításában
•Hazai 60-70 fő technikusi állomány szakmai irányítása
•Biztonsági előírások betartatása
•Külföldi szerelők és irodai személyzet oktatása
•Gyártóeszköz dokumentumok frissítése, fordítása és átadása
•Gyártóeszköz specifikációk frissítése, fordítása és átadása
•Részvétel a külföldi telephelyi gyártóeszközök kialakításában
•Alkatrész specifikációk frissítése, fordítása és átadása
•Alkatrész módosítások lekezelése

Elvárások:
•Főiskolai/Egyetemi végzettség Gépész- vagy Villamosmérnök szakon
•Folyamatmérnökként szerzett 2-5 éves tapasztalat
•Angol középfokú, aktív nyelvtudás
•MS Office felhasználói szintű ismerete
•Rugalmas, döntésképes, jó problémamegoldó

Előny:
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
•Vezetői, projekt leaderi tapasztalat

Munkavégzés helye:
•Budaörs (Budapesttől 10 km-re, ingyenes céges buszok Budapestről)

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
•Ingyenes céges buszok Budaörsre főbb csomóponttól
•Fejlődési, képzési lehetőség

Fényképes önéletrajzát fizetési igénye feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Folyamatmérnök”

Telefon: 061/ 279-0624