www.cvonline.hu
Folyamatmérnök (mágneses szenzorgyártás területére)
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.06.12.
Hirdetés azonosító: 938196
lejárt

 Multinacionális elektronikai gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elektronikai gyártás technológiai felügyelete, fejlesztése
  • Új technológiák bevezetése, támogatása
  • Szenzorfejlesztésben és technologizálásban való közreműködés
  • Kapcsolódó berendezések felügyelete

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Multinacionális vállalatnál elektronikai gyártás területen szerzett tapasztalat
  • Műanyagipari technológiák ismerete
  • Folyékony német vagy angol nyelvtudás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.