www.cvonline.hu

Folyamatmérnök M02fm

  • A hirdetés 449 napja lejárt

Folyamatmérnök

M02fm

Fejér megyei patnercégünk megbízásából keresünk Folyamatmérnök pozícióba munkatársat

Feladatok:

  • Automata és kézi összeszerelő gépsor gyártásának szakmai támogatása;
  • Gyártási folyamatok kialakítása és támogatása;
  • Vevői reklamációk kezelésében való részvétel és az intézkedések bevezetése;
  • Folyamat kontrol (PFMEA, Process map, munkautasítások);
  • NPI folyamatokban való aktív részvétel;
  • Aktív részvétel a selejt csökkentésben és hatékonyság javításban;
  • A szerelés műveleti és munkautasítások elkészítés;
  • A gépkarbantartáshoz szükséges pótalkatrészek készleteinek követése és szinten tartása;
  • A szerelés területén a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása;
  • Az ellenőrző berendezések karbantartási dokumentációinak ellenőrzése;
  • A szerelő jig-ek, berendezések folyamatos fejlesztése, karbantartása;
  • Terület felkészítése belső és küldő auditokra /VDA, TS, ISO, stb/;
  • Területi szakmai oktatások elvégzése, azokhoz képzési anyag készítése;
  • QC és Kaizen tevékenység támogatása;
  • Új üzletek és beruházások támogatása a tervezéstől a kivitelezésig;
  • Házon belüli ellenőrző és szerelő gépek tervezése, kivitelezése, dokumentálása;
  • Éves minőségi és területi tervek betartása, betartatása;
  • Gépkezelési utasítások elkészítése.

Tapasztalat:

  • automatizálási szakirányon szerzett villamosmérnök végzettség, vagy gépészmérnöki, vagy mechatronikai végzettség;
  • pneumatikai tapasztalat;
  • PLC programozási tapasztalat  (Siemens, Mitsubishi);
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol