www.cvonline.hu

Folyamatmérnök / Lean koordinátor

  • A hirdetés 767 napja lejárt

A multinacionális STI Csoport amely Európa vezető Display, P.O.S, és karton  csomagolóanyag gyártója 1 fő munkatársat keres az STI Petőfi Nyomdába az alábbi pozícióba:

munkakörbe

Feladatok:

  • Részvétel folyamatfejlesztő, költséghatékonyságot javító projektekben (LEAN, 5S, Kaizen, TPM).
  • Gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása.
  • Beruházások technológiai támogatása, rendszerbe illesztése.
  • Proaktív javaslatok, milyen fejlesztések szükségesek a technológia minőségi és hatékonysági javításához.
  • Termelési folyamat folyamatos fejlesztése (continuous improvement)
  • Lean folyamat fejlesztése és a szemlélet beépítése a mindennapi munkavégzésbe
  • Hatékonyságnövelő projektekben részvétel
  • Kaizen-ek szervezése és vezetése
  • Szoros együttműködés a társterületekkel
  • Aktív részvétel új termékek bevezetésében, a felmerült problémák kezelése.
  • Új termékekhez technológiai folyamatok meghatározása.
  • Új technológiák figyelemmel kísérése, beépítése a rendszerbe.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • 3 éves folyamatmérnök, vagy Lean tapasztalat autóiparban és/vagy csomagolóanyag gyártó iparban
  • Problémamegoldó módszerek ismerete (8D, FMEA, PDCA)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előny
  • Projekt menedzseri gyakorlat.
  • Kiváló problémamegoldó készség, határozottság, dinamizmus
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Office), SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kimagasló béren kívüli juttatások
  • Mobiltelefon, notebook
  • Amennyiben nem kecskeméti a jelölt:
    • Albérleti támogatás
    • Kecskeméti letelepedés esetén letelepedési támogatás lehetősége

Munkavégzés helye:

Kecskemét (STI Petőfi Nyomda Kft. székhelye)

Elérhetőségek:

az alábbi email címen.

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki