www.cvonline.hu
Folyamatmérnök (Karbantartás területre)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.04.
Jelentkezési határidő: 2015.01.08.
Hirdetés azonosító: 833889
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező a gumigyártásban tevékenykedő ügyfelünk megbízásából keresünk FOLYAMATMÉRNÖK (Karbantartás területre) munkatársat az alábbi feladatok elvégzésére:

- Termelőberendezések karbantartása
- Felmerülő hibák, vészhelyzetek kezelése
- Új termelőberendezések üzembe helyezése
- Gyártósorok áttelepítésében való részvétel
- Karbantartási tevékenység ütemezése, tervezése
- Karbantartási dokumentációk elkészítése

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények
- Lezárt felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) villamosmérnöki tanulmányok
- Minimum középfokú angol nyelvtudás mind szóban és írásban
- MS Office programok magasszintű ismerete
- PLC ismeret
- Jó szervező készség
- Kitűnő problémamegoldó készség
- Jó kommunikációs készség
- Csapatmunkára való hajlandóság

Előny: Karbantartási területen szerzett 1-2 éves tapasztalat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr