www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (K01fm)

  • A hirdetés 385 napja lejárt

Folyamatmérnök

K01fm

Pest megyei cég megbízásából keresünk Folyamatmérnök munkatársat.

Feladatok:

  • A fröccsöntő terület szakmai támogatása;
  • Fröccsöntési technológiák kidolgozása és fejlesztése;
  • Aktív részvétel a gyártási folyamatok kialakításában és annak fejlesztésében (PFMEA, WI, PM);
  • A berendezések karbantartási dokumentációinak ellenőrzése;
  • A gyártás műveleti és munkautasítások elkészítése, felülvizsgálata és karbantartása;
  • A gyártó berendezések karbantartási utasításainak követése;
  • A gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése, nyilvántartása, szükség esetén javíttatása;
  • A fröccsöntő területén a folyamatos termelés feltételeinek biztosítása;
  • Minőségileg tökéletes termékek előállításának érdekében az egyes szerszám- és gépbeállítások elvégzése;
  • A területen található gyártáshoz szükséges műszaki berendezések beállítása;
  • A terület folyamatos fejlesztése;
  • A gépek napi ellenőrzése a folyamatos gyártás fenntarthatóságának érdekében;
  • A termelés folyamatos figyelemmel kísérése és szükség esetén beavatkozni.

Tapasztalat:

  • Gépészmérnök végzettség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Műanyagipari tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Németh nyelv ismerete előny.

Önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő