www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (INTS/1/2)

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Fiatal, dinamikusan fejlődő nemzetközi autóipari partnercégünk számára keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Folyamatmérnök

Főbb feladatai:

  • Támogatja a folyamatok kidolgozását és tökéletesítését, hitelesíti a termékinnovációkat
  • Gondoskodik a folyamatstandardok kidolgozásáról és beindításáról, ellenőrző listákat, útmutatókat és legjobb gyakorlatokat tervez meg
  • Támogatja a programokat, üzemeket és beszállítókat a folyamatokkal kapcsolatosan
  • Adatbázist tart fenn a szerszámokról és berendezésekről
  • Támogatja a szerszámok és berendezések átvételét és üzembe helyezését.
  • Gondoskodik a folyamatstandardok alkalmazásáról
  • Gondoskodik a terméktervezési ellenőrzési listák és útmutatások alkalmazásáról
  • A beszerzési szervezet támogatása beszállítók kiválasztása és a velük folytatott tárgyalások során
  • Folyamatinputok előkészítése és részvétel a termékinnovációs folyamatban
  • A berendezések beszállítóival, egyetemekkel, stb. történő kooperáció kidolgozása
  • Részt vesz a szakértői hálózatban a szakterületén

Elvárás

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5-8 éves hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű PC ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és idegen nyelvű  szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: jelentkezes@intsolution.hu

Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét vagy hivatkozási számát.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő